Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 768722
Dzień Edukacji Narodowej

  Dnia 13.10.2016 r.  w naszej szkole obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Wszyscy uczniowie i pracownicy naszej szkoły mogli obejrzeć montaż słowno-muzyczny, który został przygotowany przez  uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pań profesor: Joanny Dziuby i Ewy Zielińskiej Sprzęczki. Z okazji tak wyjątkowego święta nie zabrakło życzeń, które złożył je nauczycielom, uczniom,  i pracownikom szkoły pan dyrektor Waldemar Typek.

 

Tego samego dnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tomaszowie Lubelskim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości wręczono stypendia Starosty osiągających bardzo dobre wyniki w nauce. Z naszej szkoły otrzymali je:

 

Julia Szkałuba 

Justyna Komadowska 

Magda Natyna 

Magdalena Dziuba 

Sławomir Malinowski 

 

Dzień Edukacji Narodowej 2016