Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 768856
Dzień Edukacji Narodowej

13.10.2017 r.  z okazji  Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się uroczystość podczas której  zaprezentowany został montaż słowno-muzyczny przygotowany przez  uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pani Małgorzaty Piwko i pana Jacka Pawłuckiego.  Z okazji  święta pan dyrektor Waldemar Typek nauczycielom, uczniom  i pracownikom szkoły złożył życzenia. 

 

Tego samego dnia w Zespole Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim  stypendia Starosty Tomaszowskiego otrzymali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Z naszej szkoły wręczono je następującym uczniom:

 

 

Magda Natyna 
 
Natalia Niemczuk 
 
Magda Dziuba 
 
Monika Piwko
 
Kornelia Ligęza 
 
Magda Czapla 
 
Kinga Gierczuk 

Dzień Edukacji Narodowej 2017