Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 768699
Inscenizacja „Znak Krzyża”

W ramach rekolekcji wielkopostnych młodzież z naszej szkoły: Asia Dworzycka, Emilka Kurzydłowska, Ewelina Łasocha, Krystian Byra, Karol Piskor, Szymon Olenkiewicz i Michał Leńczuk pod opieką pani Joanny Dziuby i ks. Łukasza Malca przygotowała i we wspaniałym stylu wystawiła w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa przedstawienie „Znak Krzyża” ukazujące różne postawy ludzi wobec takich wartości jak służba drugiemu człowiekowi, pieniądze, satysfakcja ze szlachetnej, choć nie najlepiej płatnej pracy czy wierność własnym zasadom i ideałom. Osią przewodnią sztuki było odniesienie do Osoby Pana Jezusa Chrystusa. Inscenizacja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, a w reakcji zwrotnej od publiczności pojawiły się wyraziste podziękowania i określenia typu „wspaniałe przedstawienie”.

Inscenizacja „Znak Krzyża”