Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 747986
Salon Maturzystów Perspektywy 2019

Salon Maturzystów Perspektywy 2019 – największa w Polsce kampania informacyjna pomyślana jako pomoc w ważnych wyborach stojących przed maturzystami 2020 odbył  się na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Lubelska uczelnia była szesnastym ośrodkiem akademickim, który gościł maturzystów z całej Lubelszczyzny.

Salon Maturzystów promowany jest hasłem To miejsce, gdzie matura spotyka się ze studiami. I rzeczywiście: kampania Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” to nie tylko prezentacja stoisk wielu polskich i zagranicznych uczelni, ale także wiele wykładów wygłaszanych przez ekspertów OKE na temat maturalnych zawiłości i procedur. W dniach 26 -27 września 2019 roku maturzyści z naszej szkoły uczestniczyli w Salonie  podczas którego  w jednym miejscu mogli znaleźć mnóstwo niezwykle istotnych dla nich informacji ułatwiających im podjęcie kluczowych dla ich przyszłości decyzji.

Salon Maturzystów Perspektywy 2019